0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczystość 50 - lecia pożycia małżeńskiego

6 lipca br. w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego dwóch par:

- Aleksandry i Stanisława Łapińskich

- Marii i Stefana Szczepaników.

Obydwie pary zostały uhonorowane medalami za 50-letnie pożycie małżeńskie, który jest przyznawany przez Prezydenta RP. Niemniej jednak warto zaznaczyć, że Państwo Szczepanikowie obchodzą w tym roku już 65-lecie wspólnego życia w małżeństwie.

Jubilatów i przybyłych na uroczystość przywitała i życzenia złożyła Pani Urszula  Golec Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Medale za 50 letnie pożycie małżeńskie wręczyła i złożyła gratulacje w imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla Henryka Kaszycka - Paniw, Sekretarz Miasta. Radę Miejską na uroczystości reprezentował Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia Józef Leja.

Wszystkim parom małżeńskim życzymy wielu kolejnych rocznic, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

JPGUroczystość50-lecia pożycia małżeńskiego

JPGUroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego

JPGUroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl