6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na Piknik Kupiecki-2011

Zarząd Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej zaprasza na imprezę pod nazwą „Piknik Kupiecki -2011", która odbędzie się w dniu 16 lipca 2011r.od godz.18 00 do ……na terenie „Fortu VIII Łętownia”.

Jest to cykliczna impreza organizowana przez Przemyską Kongregację Kupiecką dla członków, ich rodzin jak i dla sympatyków naszej organizacji.

Zaproszenie na tą imprezę przyjął Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Przemyski, poseł na Sejm R.P., członkowie Lwowskiej Kongregacji Kupieckiej ze Lwowa, władze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej z Krakowa, jak również lokalne media. Na imprezie będą obecni  przedsiębiorcy-członkowie naszej organizacji oraz nasi  sympatycy z terenu miasta i powiatu.
Bezpłatny dojazd i powrót autobusem spod Kościoła Księży Salezjanów o godz. 17.40.

Więcej informacji w załączeniu.

Zapraszamy

DOTPiknik Kupiecki-2011

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl