13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„ Wakacje z trenerem środowiskowym 2011”

Wzorem lat ubiegłych rozpoczynamy program "Wakacje z Trenerem Środowiskowym" adresowany do dzieci, które w okresie wakacji pozostają w miejscu zamieszkania.


Jest to propozycja dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci w okresie wakacyjnym spędzały czas w atrakcyjny i bezpieczny sposób. Przez okres dwóch miesięcy na 10 przemyskich osiedlach i miejskich oraz klubowych obiektach sportowych pracować będą zatrudnieni przez miasto trenerzy.
W programie znajdą się m.in.: zajęcia na krytej pływalni, strzelnicy LOK, przejazdy kolejką linową i saneczkami, wycieczki rowerowe i piesze, turnieje sportowe w piłce nożnej, siatkówce plażowej, koszykówce, badmintonie oraz wiele różnych gier i zabaw. Każdy trener został wyposażony w sprzęt sportowy, a w razie niepogody uczestnicy będą mogli skorzystać ze szkolnych sal gimnastycznych.

Już od 1 lipca br. można zapisać się i zostać uczestnikiem akcji - szukajcie informacji na plakatach, a trenerów znajdziecie na osiedlach : „Lipowica” – boisko, „Kazanów” – boisko lub SP 6, „Kmiecie” – boisko lub SP 16, „Rogozińskiego” – SP 14, „Za Wiarem” – boisko lub świetlica, „Stare Miasto” – SP 1, stadion MKS „Polonia”, SP 15, SP 5, „Rycerskie” – II LO lub boisko.
W sprawie akcji prosimy kontaktować się z Wydziałem Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu, ul. W. Łukasińskiego 7, tel. 678 70 26.

 

Wydział Sportu UM

Opublikował:  | Data publikacji: 30-06-2011 13:24
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:08