2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl – Laureatem Ogólnopolskiego Turnieju - Tydzień Sportu dla Wszystkich

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich przyznała naszemu Miastu nagrodę pieniężną w wysokości 5 000,00 zł, która przeznaczona będzie na sfinansowanie zakupu sprzętu sportowego. W ramach XVII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2011 w dniach od 26 maja do 1 czerwca br. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w Przemyślu odbyło się 113 imprez sportowo – rekreacyjnych. Łącznie wzięło w nich udział 7 430 mieszkańców. Procentowy udział w stosunku do liczby mieszkańców wyniósł 11,29 %.
Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich jest organizacją zrzeszajacą Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i ich Związki oraz inne osoby prawne, których przedmiotem działania jest szeroko rozumiana kultura fizyczna. Jest platformą współdziałania członków w dziele upowszechniania kultury fizycznej, promowania zdrowego, sportowego stylu życia, a tym samym podnoszenia na wyższy poziom zdrowia Polaków. Federacja działa od 1996 roku.

Informacja nt. Krajowe Federacji Sportu dla Wszystkich pochodzi z serwisu internetowego: www.federacja.com.pl

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGPrzemyśl – Laureatem Tygodnia Sportu dla Wszystkich

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl