12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Festyn "Bezpieczne wakacje" oraz II Przemyski Piknik Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Przemyśla w niedzielę 3 lipca w godz. od 14.00 do 19.00 na plac przed Zamkiem Kazimierzowskim do udziału w festynie rodzinnym „Bezpieczne wakacje” oraz II Przemyskim Pikniku Organizacji Pozarządowych.

Festyn „Bezpieczne wakacje” tradycyjnie rozpoczyna wakacje i służy przede wszystkim propagowaniu zdrowego stylu życia, wolnego od wszelkich nałogów. Od wielu już lat zapraszamy do udziału  w nim dzieci z rodzicami, aby pokazać im jakie pułapki mogą czyhać na nich podczas wakacji. Jak rozpoznawać i zapobiegać zagrożeniom, które ze sobą środki uzależniające oraz uświadamiać niebezpieczeństwo eksperymentowania z nimi. W tym celu zostanie specjalnie zorganizowane stoisko profilaktyczne, na którym będzie można skorzystać z indywidualnych porad. 


Wakacje to czas wolny od nauki, który trzeba przeżyć mądrze i twórczo, czerpiąc radość i zadowolenie. Zachętą do takiego przeżywania czasu będzie szereg konkursów, gier i zawodów z licznymi nagrodami oraz występy artystyczne, odbywające się w ramach obchodzonego po raz drugi Przemyskiego Pikniku Organizacji Pozarządowych. Swój dorobek zaprezentuje ponad trzydzieści stowarzyszeń i fundacji, biorących udział w pikniku. Wśród wielu imprez towarzyszących odbędą się m.in. warsztaty ikonograficzne dla dzieci „Mój Anioł Stróż”.


W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


W załączeniu szczegółowy program.  

JPGWarsztaty ikonograficzne (135,10KB)

DOTProgram (61,00KB)

JPGWarsztaty ikonograficzne (135,10KB)

JPGPlakat (125,41KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 20-06-2011 15:03
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 28-02-2012 13:03