1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wycieczka do Krakowa dla najlepszych uczniów kl. I – VI

Dnia 07.06.2011r. najlepsi uczniowie z kl. I – VI Szkoły Podstawowej nr 11 w Przemyślu w sumie 45 osób w nagrodę za wyniki w nauce i osiągnięcia pojechali na wycieczkę do Krakowa.

Byli na filmie edukacyjnym pt. ,, Dzikie z natury” w wersji 3 D w kinie IMAX; bardzo aktywnie spędzili czas w Parku wodnym a na koniec spacerowali po Starej części Krakowa – zobaczyli Wawel, smoka wawelskiego, Kościół Mariacki, Sukiennice oczywiście nie obeszło się bez zakupu pamiątek. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły , były zachwycone urokiem Krakowa, wróciły bardzo zadowolone i szczęśliwe. Uczniowie klas starszych spsiali się na medal, pomagali nauczycielom opiekować się młodszymi uczestnikami wycieczki.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl