-0.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Apel o pomoc

Szanowni Państwo

W związku z trudną sytuacją życiową rodziny Pana Dionizego Majdańskiego zwracam się do Państwa o pomoc materialną dla tej rodziny. Dzieci Pana Dionizego Majdańskiego – Andrzej, Agnieszka oraz Rafał ze względu na swoje schorzenia, wymagają stałej specjalistycznej opieki lekarskiej i rehabilitacji. Koszty rehabilitacji przewyższają jednak możliwości finansowe rodziny Państwa Majdańskich.
Zwracam się więc do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dla rodziny Państwa Majdańskich, która stwarza nowe możliwości rozwoju i powrotu do normalnej egzystencji dzieci.
Ufam, że Państwo wesprą starania rodziny Państwa Majdańskich za pośrednictwem konta bankowego; Bank PeKao S.A. I Oddział Przeworsk, ul. Jagiellońska 12 nr konta: 43 1240 2597 1111 0000 3164 6633 z dopiskiem „Rehabilitacja rodziny Majdańskich” lub na konto Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu ul. Barska 15 nr: 12 1020 4274 0000 1602 0001 8168 z dopiskiem „ Rehabilitacja rodziny Majdańskich”.

Z góry dziękuję za wszelką udzieloną pomoc w imieniu własnym oraz rodziny Państwa Majdańskich.

Z poważaniem


Z up. Prezydenta Miasta
Dr Grzegorz Hayder
Z-ca Prezydenta

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl