2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ankiety w sprawie Rewitalizacji Rynku Starego Miasta jeszcze do końca miesiąca

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Miasta Przemyśla!
Powoli kończy się czas poświęcony na bezpośrednią weryfikację społeczną koncepcji zagospodarowania płyty Rynku Starego Miasta w Przemyślu. W dniu 30 czerwca br. zostaną zamknięte urny oraz podliczone ankiety. Proszę Państwa o skorzystanie z możliwości oddania swojego głosu w tak ważnej dla nas wszystkich sprawie. Zamknięcie urn nie będzie oznaczało definitywnego zakończenia konsultacji społecznych, a jedynie jednego z jej etapów.


Dziękuję wszystkim, którym nie są obojętne sprawy Naszego Miasta za zaangażowanie oraz za wyrażenie własnej opinii, również poprzez wpis w „Księdze uwag i propozycji”.

 

Robert Choma
Prezydent
Miasta Przemyśla
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl