0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Akcje letnie Młodości ze Sztuką

Jak co roku Stowarzyszenie „Młodość ze sztuką” zachęca do wzięcia udziału w swoich wakacyjnych akcjach, dofinansowanych przez Samorząd Gminy Miejskiej Przemyśl.


Tym razem proponujemy coś nie tylko dla małych ale i większych. Od 4 lipca do 15 lipca pragniemy zaprosić chętnych w wieku 13 – 20 lat na wspólne spędzenie czasu w rytmach hip hopu. Naszą propozycją na te dwa tygodnie są warsztaty taneczne „Cztery pory roku” – zapisy od 20 czerwca.

W drugiej połowie miesiąca, czyli od 18 do 29 lipca tradycyjnie już zapraszamy dzieci w wieku 7 – 13 lat na półkolonię letnią „Spacer z wartościami” – zapisy od 27 czerwca.

Wszystkie szczegóły dotyczące tych działań dostępne są na plakatach i w siedzibie Stowarzyszenia.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl