1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV Turniej Piłki Ręcznej "Wielopokoleniowy Szczypiorniak" - podsumowanie

W dniu 04.06.2011 r. odbył się IV Turniej Piłki Ręcznej ”Wielopokoleniowy Szczypiorniak”. 

Na przemyskiej hali sportowej wystąpiły trzy drużyny:
- Czuwaj Przemyśl „Home” składający się z zawodników z Przemyśla
- Czuwaj AllStars - składający się z zawodników przyjezdnych, grających w  Przemyślu
- Czuwaj Oldboys Przemyśl

Szeregi drużyny Czuwaj Przemyśl zasilił Bartosz Kubicki (były zawodnik Czuwaju w dobie ekstraklasy, także były zawodnik AZS Biała Podlaska i Śląska Wrocław) oraz Alosza Szyczkow na co dzień grający w ekstraklasie w drużynie Nielby Wągrowiec.
Turniej odbył się w iście przyjacielskiej oprawie więc wyniki były sprawą drugorzędną. Choć największym zaangażowaniem wykazali się najstarsi szczypiorniści. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został wybrany Marek Cichoński. On i goście otrzymali pamiątkowe upominki ufundowane przez Pana Prezydenta Roberta Chomę.
Upominek oraz podziękowania od drużyny i trenerów otrzymał także kończący studia i grę w Czuwaju Paweł Kotowicz.
Turniej odbył się dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu z Gminy Miejskiej Przemyśl. Organizatorem Turnieju był Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Nr 14 w Przemyślu. Podczas turnieju podziękowano sponsorom i sympatykom drużyny.
Wspólna zabawa zawodników i kibiców była udanym podsumowaniem wspaniale zakończonego sezonu 2010/11. Wierzymy, że kolejny rok gry w I lidze okaże się wartościowym doświadczeniem owocującym w 3 sezonie pierwszoligowym atakiem na ekstraklasę ..... być może ..... i oby!
Dla tych, co nie mogli przyjść przedstawiam kilka fotek .

 

 

 

 


Opracował: Piotr Kroczek

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl