-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie: "Pozyskiwanie środków na działalność organizacji. Fimango - Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych" Poziom podstawowy. Szkolenie odbędzie się w dniach 28 - 30 czerwca 2011 w Warszawie. Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie, dojazd we własnym zakresie. Zgłoszenia są przyjmowane do 17 czerwca 2011.
Szkolenie jest adresowane do wszystkich pracowników i działaczy organizacji pozarządowych zaangażowanych w pozyskiwanie funduszy, zwłaszcza zaś do osób, które nie mają dużego doświadczenia.
Zapewniony jest nocleg i wyżywienie – dojazd we własnym zakresie.
Więcej szczegółów, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne także na stronie Fundacji: www.frso.pl  
lub www.frso.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=175&Itemid=56  

Przygotowała M. Kroczek
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl