2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych uhonorowana statuetką Dobrego Pasterza

Miło nam poinformować, iż Pani Danuta Wiech, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, znalazła się w gronie dziesięciu osób i instytucji wyróżnionych  statuetką "Dobrego Pasterza".

DOBRY PASTERZ jest nagrodą Caritas Archidiecezji Przemyskiej, która ma za cel docenienie dorobku i promowanie osób i instytucji związanych z pracą Caritas  Archidiecezji Przemyskiej . W bieżącym roku została przyznana w kategoriach: Duszpasterz, Wolontariusz, Instytucja współpracująca z Caritas oraz Darczyńca.
Decyzję o przyznaniu wyróżnień podjęła  specjalna Kapituła pod przewodnictwem ks. bp. Adama Szala.

Uhonorowanie statuetką "Dobrego Pasterza" w kategorii Instytucja Współpracująca z Caritas było wyrazem uznania "za inicjowanie działań systemowych, komplementarnych w sektorze pomocy społecznej, promowanie działań zrzeszających Instytucje Państwowe i Organizacje Pozarządowe w zwalczaniu biedy i ubóstwa".


Gratulujemy!


Więcej informacji o osobach i instytucjach wyróżnionych na stronie internetowej www.ekai.pl

JPGPani Danuta Wiech Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych

JPGUczestnicy uroczystości, Helusz 28 maja 2011

JPGDyplom uznania

JPGWręczenie statuetki "Dobrego Pasterza"

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl