4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Ogólnopolski Konwent Fanów Fantastyki - Sillikon"

Przemyska Gildia Fantastyki & SRKF Nawigator zapraszają do udziału w  "Ogólnopolskim Konwencie Fanów Fantastyki - Sillikon"

Program skierowany jest głównie do młodych fanów jakich przybywa ostatnio w regionie, ale i starzy wyjadacze znajdą zapewne wiele ciekawego dla siebie. Prelekcje, pokazy, konkursy, sesje RPG, Manga i Anime, gry terenowe i literatura fantastyczna - słowem wszystko to co najlepsze w fantastyce. W trakcie trwania imprezy zainteresowani będą mogli wziąć udział także w turniejach gier (Warhammer 40 000, MtG, Tekken i innych), skorzystać z Games Roomu z grami planszowymi, Console Roomu czy udowodnić swoją siłę w Juggerze.

W programie między innymi:

GRY FABULARNE
PRELEKCJE AUTORSKIE
MANGA I ANIME
GRY KARCIANE
GRY BITEWNE
GRY PLANSZOWE
LARP-Y
POKAZY

Zapraszamy w dniach 27 - 29 maja 2011 r. do Szkoły Podstawowej nr. 14 przy ul. Borelowskiego 12 w Przemyślu

Szczegóły na stronie: www.konwentsilikon.pl

 

JPGOGÓLNOPOLSKI KONWENT FANÓW FANTASTYKI

JPGOGÓLNOPOLSKI KONWENT FANÓW FANTASTYKI

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl