1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizyta Ambasadora Eshcara w Przemyślu

13 maja w Przemyślu przebywał Wiceambasador Izraela w Polsce Nadav Eshcar. Była to wizyta kurtuazyjna, pierwsza w naszym mieście od czasu powołania dyplomaty na stanowisko w sierpniu 2010r.
Pobyt w Przemyślu to kontynuacja wielu wizyt dyplomatów izraelskich w ubiegłych latach. Wagę takich spotkań Wiceambasador podkreślał w rozmowie z Prezydentem Robertem Chomą, zaznaczając także, że nasze miasto to bardzo ważne miejsce dla narodu izraelskiego i jego historii. Wśród wielu innych poruszanych tematów, była mowa o prezentowaniu Przemyśla, jako atrakcyjnego miejsca odwiedzin dla turystów z Izraela - Nadav Eshcar przedstawił także swój pomysł stworzenia kongresu współpracujących ze sobą miast z Polski i Izraela.

JPGWizyta Ambasadora Izraela w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl