1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty komunikacji interpersonalnej

W dniu 24 lutego 2011 r. nowo powołani członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przemyślu, wzięli udział w warsztatach związanych z ukazaniem istoty działań profilkatycznych, które poprowadziła Joanna Gawrecka, pełniąca obowiązki Przewodniczącej Gminnej Komisji.
Celem spotkania było zatrzymanie się przez chwilę nad uporządkowaniem podstaw teoretycznych działań profilkatycznych. W sposób warsztatowy uczestnicy spotkania przekonali się jak ważne są umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i utrzymania osobowego kontaktu z drugim człowiekiem (dzieckiem) okazanie mu zrozumienia, dania wsparcia itp. 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl