1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizualizacja Rewitalizacji Rynku Starego Miasta

Szanowni Państwo – Mieszkańcy Miasta Przemyśla,

Z satysfakcją przedstawiam propozycję Rewitalizacji Rynku Starego Miasta. Wizualizacja opracowana została na podstawie projektu mgr inż. arch. Jacka Mermona, który budził tyle niepotrzebnych emocji.

Prezentowany Państwu materiał jest próbą odkłamania projektu różnie przedstawianego i różnie interpretowanego.

Zapewne rodzi się pytanie dlaczego teraz?... Każdy czas jest dobry do przeprowadzenia rzeczowych dyskusji i merytorycznych sporów. Załączona prezentacja jest propozycją odwołującą się przede wszystkim do Państwa poczucia estetyki. Prezentowana obecnie, kiedy nie ma ograniczeń czasowych, presji podjęcia decyzji o kierunku rewitalizacji „serca miasta”. Prezentacja może stać się kolejną próbą podjęcia poważnych rozmów o przyszłości Przemyskiego Rynku.

Proszę o niepozostawanie biernym na sprawy naszego Miasta oraz o wypracowanie własnego zdania.

Dziękuję za pomoc oraz przychylność Staroście Powiatu Przemyskiego, Dyrektorowi Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, Zarządzającym Galerią Sanową oraz Dyrektorowi Przemyskiej Biblioteki Publicznej.

Robert Choma

Prezydent
Miasta Przemyśla

 

Rewitalizacji Rynku Starego Miasta - Wizualizacja opracowana na podstawie projektu mgr inż. arch. Jacka Mermona:


 


 

Poniżej przedstawiamy Państwu również koncepcję rewitalizacji Rynku opracowaną przez Forum Rozwoju Przemyśla. Szczegóły na stronie FRP: http://frp.com.pl/

 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl