8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z autorem "Galicyjskości"

23 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich! Z tej okazji stowarzyszenie "Wolne Miasto Przemyśl" i kawiarnia/księgarnia "Libera" zapraszają na promocję książki "Galicyjskość" i spotkanie z autorem, Łukaszem Saturczakiem. Początek - w Wielką Sobotę (23.IV) o 17.00 w kawiarni Libera przy przemyskim Rynku.

Debiutancka książka 25-letniego przemyślanina, absolwenta dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim, dziś doktoranta UWr, zdobyła m.in. nagrodę literacką "wARTo", przyznawaną przez redakcję "Gazety Wyborczej".

Spotkanie z autorem poprowadzą Paweł Tomasz Kozioł, krytyk literacki, publicysta "Lampy", Magda Skubisz, autorka "LO Story" i "Dżus & Dżin" oraz Andrzej Orzechowski, dziennikarz, autor książki "Pogranicze 1991-1998. Romantyzm i niezależność".

źródło: Andrzej Orzechowski

JPG"Galicyjskość" Łukasza Saturczaka

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl