6.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przyłącz się do akcji zbierania książek dla Polaków mieszkających w Mołdawii

W imieniu Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej i Centrum Kulturalnego w Przemyślu zapraszamy do włączenia się do akcji zbierania książek dla Polaków żyjących w Mołdawii. Po raz pierwszy akcja została zorganizowana w 2008 roku. Jej celem jest pomoc polskim organizacjom społecznym z terenu Mołdawii. Książki pomagają w nauce języka polskiego oraz historii i kultury wśród młodego pokolenia naszych Rodaków. Szczególnie przydatne będą elementarze i podręczniki do nauki języka polskiego, historii oraz klasyczne dzieła polskiej i światowej literatury.
Książki można przekazywać do Instytutu Socjologii Państwowej Wyższej szkoły Wschodnioeuropejskiej przy ul. Terleckiego 2 lub w Centrum Kulturalnym w Przemyślu przy ul. S. Konarskiego 9 do dnia 28 kwietnia br.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl