6.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UWAGA – Zmiana trasy autobusów linii nr 3

Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu zawiadamia, iż od poniedziałku 18 kwietnia br. w związku z utrudnieniami spowodowanymi budową obwodnicy Przemyśla nastąpi przerwa w kursowaniu autobusu linii nr 3. Autobusy MZK na tej linii kursować będą wyłącznie do przystanku przy ul. Buszkowickiej. Przewidywane utrudnienia przewidywane są do dnia 22 kwietnia br.
MZK informuje, że wykupione bilety miesięczne zostaną przedłużone o czas trwania w/w utrudnień. W celu uzyskania przedłużenia biletu miesięcznego należy zgłosić się do pawilonu MZK przy ul. Jagiellońskiej 14.


Za powstałe utrudnienia z przyczyn od nas niezależnych serdecznie przepraszamy.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl