2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II

W sobotę 2 kwietnia 2011r. w szóstą rocznicę śmierci Ojca Św. Jana Pawła II w Przemyskim Klubie „Niedźwiadek” odbyło się spotkanie z poezją Pani Teresy Paryny – przemyskiej poetki.
Miłośnicy poezji wysłuchali cyklu wierszy poświęconych pontyfikatowi Ojca Św. Jana Pawła II a także wiersze napisane z okazji zbliżającej się beatyfikacji naszego Wielkiego Rodaka. Wieczór uświetnili piękna muzyką uczniowie przemyskiej Szkoły Muzycznej Dominika, Aleksandra i Jan Korneccy z Panią mgr Anną Trojanowską.
Inicjatorem i organizatorem spotkania był Klub Inteligencji Katolickiej w Przemyślu i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

 

tekst i zdjęcia: Stanisław Szarzyński

JPGW hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II

JPG"W hoW hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II

JPGW hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl