1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sprawdzian 2011 w SP 5

5 kwietnia uczniowie klas szóstych w całej Polsce pisali Sprawdzian 2011. W naszej szkole szóstoklasiści zdawali swój ważny życiowy egzamin na sali gimnastycznej o godzinie 9. Wszytko przebiegło bez zakłóceń, a uczniowie byli zadowoleni z udzielonych odpowiedzi.

W tym roku obserwatorami sprawdzianu w naszej szkoły byli: przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oddział Przemyśl  p. Anna Chudzio oraz przedstawiciel Urzędu Miejskiego- Wydział Edukacji p. inspektor Grzegorz Masłyk.

Dwie godziny później w tych samych ławkach zasiedli ich młodsi koledzy. Piątoklasiści pisali próbny sprawdzian. Towarzyszyli im, w ramach obserwatorów, zaproszeni Rodzice. Wspierali swoje pociechy poprzez obecność na sali i mocne trzymanie kciuków. Zobaczyli jak ich dzieci przeżywają ten ważny dzień.

Piątoklasiści mieli okazję przekonać się jak wygląda sprawdzian, utrwalili sobie procedury i zasady kodowania. Na pewno pomoże im to jeszcze lepiej przygotować się do Sprawdzianu 2012, który czeka ich już a rok.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl