7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powitanie wiosny i Dzień Odkrywania Talentów w SP 5

21 marca w naszej szkole obchodziliśmy hucznie pierwszy Dzień Wiosny.

Rozpoczął się on występem artystycznym najmłodszych dzieci z programem pt. "Łąka", przygotowanym pod kierunkiem pani Dagmary Krzeszowskiej. Dzieci w pięknych, wiosennych strojach śpiewały, tańczyły, grały na różnych instrumentach i recytowały wiersze.

Następnie odbył się pokaz mody - każda klasa wystawiła od 1 - do 2 reprezentantów, którzy uczestniczyli w konkursowych zmaganiach na najciekawszy strój. Pokaz mody
zorganizowały panie Bożena Makara i Agata Kuźmiek. W jury zasiedli: rzecznik praw dziecka - Piotr Litwin, przewodniczący szkoły - Michał Folta i sekretarz szkoły - Paulina Szymańska. Oprawę muzyczną i opiekę na sprzętem audiowizualnym zapewnił pan Marcin Mazur.

Wyłoniono trzy najbardziej pomysłowe stroje. Były to: kaczka dziwaczka, czarownica i wróżka.Zwycięzcy otrzymali drobne upominki. 

Pani dyrektor przedstawiła zebranym założenia programu Odkrywamy Talenty organizowanego przez MEN. Dyrektor szkoły pan Jan Kamiński odczytał nazwiska uczniów szczególnie uzdolnionych, a w dalszej części dyrektor pani Małgorzata Ziober zaprezentowała społeczności uczniowskiej te dzieci, które już zostały wytypowane przez nauczycieli jako odkryte talenty do indywidualnej pracy z nimi.

Ten dzień zakończył się brawami, śmiechem i radosnymi okrzykami uczniów.

JPGNULL (49,97KB)

JPGNULL (57,37KB)

JPGNULL (64,52KB)

JPGNULL (74,84KB)

JPGNULL (54,09KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 07-04-2011 08:00
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 07-04-2011 06:57