2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyróżnienie dla Przemyśla na 4. Ogólnopolskim Kongresie Infrastruktury Sportowej

Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma wraz z Naczelnikiem Wydziału Inwestycji Jerzym Węgrzynem oraz Dyrektorem Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mariuszem Zamirskim wzięli udział w odbywającym się w Spale (29 III-1 IV) 4. Ogólnopolskim Kongresie Infrastruktury Sportowej. Wydarzenie to zgromadziło przedstawicieli administracji samorządowej, kadrę zarządzającą firmami z branży infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, działaczy sportowych, a także ekspertów z zakresu projektowania, finansowania, marketingu i zarządzania obiektami sportowymi. W trakcie Kongresu wręczone zostały wyróżnienia Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej, którego Miasto Przemyśl jest członkiem. Prezydent Robert Choma odebrał podczas tej Gali Srebrny Medal PKIS przyznany "w dowód uznania inicjatywy, aktywnego zaangażowania i wysiłku zakończonego budową na terenie miasta ogólnodostępnego sztucznego lodowiska w ramach pilotażowego programu >>Biały Orlik<<".

Trwający trzy dni Kongres to także panele szkoleniowe poświęcone projektowaniu i finansowaniu budowy obiektów sportowych, procesowi inwestycyjnemu, najnowszym rozwiązaniom technologicznym i materiałowym, bezpieczeństwu na obiektach sportowych, zarządzaniu, komercjalizacji obiektów sportowych, marketingowi sportowemu, promocji poprzez sport. Członkowie przemyskiej delegacji mogli także bezpośrednio zapoznać się z infrastrukturą sportową ośrodka w Spale, wprowadzonymi tam rozwiązaniami, doświadczeniami w zarządzaniu takim obiektem. Te oraz  inne informacje będą z pewnością przydatne podczas realizacji inwestycji, jaką jest planowana przebudowa Stadionu Juwenii, który został zakwalifikowany do programu pod nazwą „Orliki Lekkoatletyczne”.

 

JPGSrebrny Medal PKIS

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl