-3.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu na mapie „Szkół Odkrywców Talentów”

Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu jako jedna z pierwszych w regionie uzyskała tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”. Stanowi on wyróżnienie dla szkół, które szczególnie przyczyniają się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. W naszej szkole prowadzone są liczne zajęcia, podczas których odkrywamy i rozwijamy uzdolnienia przedmiotowe, sportowe, artystyczne. Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych, rozwijamy samorządność uczniów.

Bardzo cieszymy się z uzyskania tytułu. Jednocześnie mamy świadomość, że zobowiązuje on nas do dalszej wytężonej pracy z dziećmi.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl