2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs "Romowie moi sąsiedzi"

Fundacja Integracji Społecznej „Prom” we Wrocławiu jest organizatorem konkursu pt. „Romowie moi sąsiedzi”.
Cel jaki przyświeca organizatorom to przede wszystkim „walka z negatywnym stereotypem Cygana, zainteresowanie tematyką mniejszości narodowych, walka z nietolerancją i rasizmem”. Do nadsyłania prac w formie m.in. eseju, reportażu, komiksu czy też malarstwa  Fundacja „Prom” zaprasza dzieci, młodzież, studentów oraz  wszystkie zainteresowane osoby. 
Przedsięwzięcie realizowane jest pod honorowym patronatem – Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Stowarzyszenia „Romani Bacht”. Szczegóły dotyczące udziału w konkursie określone są w regulaminie stanowiącym załącznik do niniejszej informacji.

PDFRegulamin konkursu

JPGPlakat

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl