2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do akcji „TRZYMAJ FORMĘ W MIEŚCIE PRZEMYŚL”

Szanowni Państwo!

W celu propagowania aktywnego stylu życia, wolnego od nałogów a pełnego zdrowych pasji, chcielibyśmy stworzyć mapę  instytucji, klubów oraz firm zajmujących się:
- promocją zdrowego stylu życia,
- realizujących programy związane z uświadamianiem, jaki wpływ ma prawidłowe odżywianie się na stan  zdrowia,
- dostarczających informacji na temat zdrowotnych - walorów aktywnego wypoczynku,

- prowadzeniem zajęć w różnych dziedzinach sportu.

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy działają w tym właśnie sektorze o przekazanie do Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu drogą tradycyjną lub na adres e–mail: sprawyspoleczne@um.przemysl.pl informacji na temat działalności, o której mowa powyżej (szczegóły określone są w załączniku).

Zgromadzone  dane zostaną zamieszczone na stronie internetowej tut. Urzędu w zakładce „Polityka Społeczna” w ramach rozpoczynającej się akcji „TRZYMAJ FORMĘ Z PRZEMYŚLEM.”

Na zgłoszenia wszystkich chętnych do podjęcia współpracy w tej formie czekamy do dnia 22 kwietnia 2011 roku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z osobami upoważnionymi do kontaktu pod numerem: 16 675 20 47 – Danuta Wiech, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych lub 16 675 20 46 – Monika Bugaj.

DOTTrzymaj Formę w mieście Przemyśl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl