8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego

W dniu 21 marca br. w Rzeszowie odbyła się III Gala Sportu Województwa PodkarpackiegoW imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla uczestniczył w niej Naczelnik Wydziału Sportu Zbigniew Rużycki, który odebrał okolicznościowy grawerton przyznany miastu Przemyśl za zdobycie X miejsca w wojewódzkiej klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży.

Samorząd Województwa Podkarpackiego przyznał 127 stypendiów, a z naszego miasta otrzymała je  Katarzyna Kozimur - piłkarka ręczna UKS SP 14. Wśród przyznanych 20 nagród aż 6 zawodniczek i zawodników to reprezentanci Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących "Podkarpacie":
Marian Inglot - strzelectwo laserowe
Adam Kielar - strzelectwo laserowe
Jerzy Stępień - strzelectwo laserowe
Andrzej Jagieła - warcaby/strzelectwo
Maria Gawaluch - warcaby
Jolanta Sabaj - kręgle Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

źródło: Wydział Sportu UM

zdjecia: umwp.podkarpackie.pl/

JPGIII Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego

JPGIII Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl