12.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Terminarz rozgrywek ligi okręgowej KS "Czuwaj" Przemyśl (II runda)

Kolejka 16 - 19-20 marca
 
Pogórze Rokietnica - Syrenka Roźwienica      
Roztocze Narol - Sokół Sieniawa                
LKS Skołoszów - Pogoń Małkowice           
Pogoń-Sokół Lubaczów - Wólczanka Wólka Pełkińska      
Błękitni Grzęska - Granica Stubno               
MKS Radymno - Bizon Medyka  
Budowlani Szówsko - Golbalux Wiązownica 
Czuwaj Przemyśl -Huragan Gniewczyna   
w Bolestraszycach / w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
 
Kolejka 17 - 26-27 marca
 
Roztocze Narol - Pogoń Małkowice 
Czuwaj Przemyśl - Pogórze Rokietnica       
w Bolestraszycach / w pierwotnym terminie (26 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Gniewczyna - Budowlani Szówsko 
Golbalux Wiązownica - MKS Radymno Bizon Medyka - Błękitni Grzęska 
Granica Stubno - Pogoń-Sokół Lubaczów 
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Skołoszów 
Sokół Sieniawa - Syrenka Roźwienica  

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia
 
Czuwaj Przemyśl - Budowlani Szówsko      
Pogórze Rokietnica - Sokół Sieniawa                
Syrenka Roźwienica - Pogoń Małkowice          
Roztocze Narol - Wólczanka Wólka Pełkińska      
LKS Skołoszów - Granica Stubno               
Pogoń-Sokół Lubaczów -Bizon Medyka  
Błękitni Grzęska - Golbalux Wiązownica   
MKS Radymno - Huragan Gniewczyna   
 
Kolejka 19 - 9-10 kwietnia
 
Budowlani Szówsko - Pogórze Rokietnica       
Czuwaj Przemyśl - MKS Radymno
Huragan Gniewczyna - Błękitni Grzęska             
Golbalux Wiązownica - Pogoń-Sokół Lubaczów               
Bizon Medyka - LKS Skołoszów
Granica Stubno - Roztocze Narol                
Wólczanka Wólka Pełkińska - Syrenka Roźwienica      
Pogoń Małkowice - Sokół Sieniawa                
 
Kolejka 20 - 16-17 kwietnia
 
Czuwaj Przemyśl - Błękitni Grzęska             
Pogórze Rokietnica - Pogoń Małkowice          
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska      
Syrenka Roźwienica - Granica Stubno               
Roztocze Narol - Bizon Medyka  
LKS Skołoszów - Golbalux Wiązownica   
Pogoń-Sokół Lubaczów - Huragan Gniewczyna   
MKS Radymno - Budowlani Szówsko      
 
Kolejka 21 - 23 kwietnia
 
MKS Radymno - Pogórze Rokietnica       
Budowlani Szówsko - Błękitni Grzęska             
Czuwaj Przemyśl - Pogoń-Sokół Lubaczów               
Huragan Gniewczyna - LKS Skołoszów
Golbalux Wiązownica - Roztocze Narol                
Bizon Medyka - Syrenka Roźwienica      
Granica Stubno - Sokół Sieniawa                
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Małkowice          
 
Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja
 
Czuwaj Przemyśl - LKS Skołoszów
Pogórze Rokietnica - Wólczanka Wólka Pełkińska      
Pogoń Małkowice - Granica Stubno    
Sokół Sieniawa - Bizon Medyka  
Syrenka Roźwienica - Golbalux Wiązownica   
Roztocze Narol - Huragan Gniewczyna   
Pogoń-Sokół Lubaczów - Budowlani Szówsko      
Błękitni Grzęska - MKS Radymno
 
Kolejka 23 - 3 maja
 
Błękitni Grzęska - Pogórze Rokietnica       
MKS Radymno - Pogoń-Sokół Lubaczów               
Budowlani Szówsko - LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl - Roztocze Narol                
Huragan Gniewczyna - Syrenka Roźwienica      
Golbalux Wiązownica - Sokół Sieniawa                
Bizon Medyka - Pogoń Małkowice          
Granica Stubno - Wólczanka Wólka Pełkińska      
 
Kolejka 24 - 7-8 maja
 
Czuwaj Przemyśl - Syrenka Roźwienica      
Pogórze Rokietnica - Granica Stubno               
Wólczanka Wólka Pełkińska - Bizon Medyka  
Pogoń Małkowice - Golbalux Wiązownica   
Sokół Sieniawa - Huragan Gniewczyna   
Roztocze Narol - Budowlani Szówsko      
LKS Skołoszów - MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów - Błękitni Grzęska             
 
Kolejka 25 - 14-15 maja
 
Pogoń-Sokół Lubaczów - Pogórze Rokietnica       
Błękitni Grzęska - LKS Skołoszów
MKS Radymno - Roztocze Narol                
Budowlani Szówsko - Syrenka Roźwienica      
Czuwaj Przemyśl - Sokół Sieniawa                
Huragan Gniewczyna - Pogoń Małkowice          
Golbalux Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska      
Bizon Medyka - Granica Stubno               
 
Kolejka 26 - 21-22 maja
 
Czuwaj Przemyśl - Pogoń Małkowice          
Pogórze Rokietnica - Bizon Medyka  
Granica Stubno - Golbalux Wiązownica   
Wólczanka Wólka Pełkińska - Huragan Gniewczyna   
Sokół Sieniawa - Budowlani Szówsko      
Syrenka Roźwienica - MKS Radymno
Roztocze Narol - Błękitni Grzęska             
LKS Skołoszów - Pogoń-Sokół Lubaczów               
 
Kolejka 27 - 28-29 maja
 
LKS Skołoszów - Pogórze Rokietnica       
Pogoń-Sokół Lubaczów - Roztocze Narol                
Błękitni Grzęska - Syrenka Roźwienica      
MKS Radymno - Sokół Sieniawa                
Budowlani Szówsko - Pogoń Małkowice          
Czuwaj Przemyśl - Wólczanka Wólka Pełkińska      
Huragan Gniewczyna - Granica Stubno               
Golbalux Wiązownica - Bizon Medyka  
 
Kolejka 28 - 4-5 czerwca
 
Czuwaj Przemyśl - Granica Stubno               
Pogórze Rokietnica - Golbalux Wiązownica   
Bizon Medyka - Huragan Gniewczyna   
Wólczanka Wólka Pełkińska - Budowlani Szówsko      
Pogoń Małkowice - MKS Radymno
Sokół Sieniawa - Błękitni Grzęska             
Syrenka Roźwienica - Pogoń-Sokół Lubaczów               
Roztocze Narol - LKS Skołoszów
 
Kolejka 29 - 11-12 czerwca
 
Roztocze Narol - Pogórze Rokietnica       
LKS Skołoszów - Syrenka Roźwienica      
Pogoń-Sokół Lubaczów - Sokół Sieniawa                
Błękitni Grzęska - Pogoń Małkowice          
MKS Radymno - Wólczanka Wólka Pełkińska      
Budowlani Szówsko - Granica Stubno               
Czuwaj Przemyśl - Bizon Medyka  
Huragan Gniewczyna - Golbalux Wiązownica   
 
Kolejka 30 - 18-19 czerwca
 
Czuwaj Przemyśl - Golbalux Wiązownica   
Pogórze Rokietnica - Huragan Gniewczyna   
Bizon Medyka - Budowlani Szówsko      
Granica Stubno - MKS Radymno
Wólczanka Wólka Pełkińska - Błękitni Grzęska             
Pogoń Małkowice - Pogoń-Sokół Lubaczów               
Sokół Sieniawa - LKS Skołoszów 
Syrenka Roźwienica - Roztocze Narol

Źródło: www.ksczuwaj.pl