5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Terminarz rozgrywek III ligi piłki nożnej MKS "Polonia" Przemyśl (II runda)

Kolejka 16 - 19-20 marca
 
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Bogdanka II Łęczna
Partyzant Targowiska - Avia Świdnik
Stal Sanok - Izolator Boguchwała
Stal Mielec - Karpaty Krosno 20 marca, 14:00
Polonia Przemyśl - Olender Sól
Stal Poniatowa - Podlasie Biała Podlaska
 
Kolejka 17 - 26-27 marca
 
Stal Poniatowa - Unia Nowa Sarzyna
Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl
Olender Sól - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Stal Mielec
Karpaty Krosno - Stal Sanok
Izolator Boguchwała - Partyzant Targowiska
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Bogdanka II Łęczna - Chełmianka Chełm
 
Kolejka 18 - 2-3 kwietnia
 
Wisła Puławy - Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna - Bogdanka II Łęczna
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała
Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno
Stal Mielec - Olender Sól
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl - Stal Poniatowa
 
Kolejka 19 - 9-10 kwietnia
 
Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna
Stal Poniatowa - Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec
Olender Sól - Stal Sanok
Wisła Puławy - Partyzant Targowiska
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Bogdanka II Łęczna
 
Kolejka 20 - 16-17 kwietnia
 
Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik
Bogdanka II Łęczna - Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska - Olender Sól
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska
Stal Mielec - Stal Poniatowa
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Przemyśl
 
Kolejka 21 - 23 kwietnia
 
Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Stal Poniatowa - Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska - Partyzant Targowiska
Olender Sól - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy - Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno - Bogdanka II Łęczna
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik
 
Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja
 
Wisła Puławy - Bogdanka II Łęczna
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm - Olender Sól
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska
Partyzant Targowiska - Stal Poniatowa
Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg
 
Kolejka 23 - 7-8 maja
 
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg - Stal Sanok
Polonia Przemyśl - Partyzant Targowiska
Stal Poniatowa - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Olender Sól - Bogdanka II Łęczna
Wisła Puławy - Avia Świdnik
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
 
Kolejka 24 - 14-15 maja
 
Wisła Puławy - Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Olender Sól
Bogdanka II Łęczna - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Stal Poniatowa
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska - Siarka Tarnobrzeg
Stal Sanok - Stal Mielec
 
Kolejka 25 - 21-22 maja
 
Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec - Partyzant Targowiska
Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm
Stal Poniatowa - Bogdanka II Łęczna
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Olender Sól - Izolator Boguchwała
Wisła Puławy - Karpaty Krosno
 
Kolejka 26 - 28-29 maja
 
Wisła Puławy - Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno - Olender Sól
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Stal Poniatowa
Bogdanka II Łęczna - Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Mielec
Partyzant Targowiska - Stal Sanok
 
Kolejka 27 - 4-5 czerwca
 
Partyzant Targowiska - Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Mielec - Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg - Bogdanka II Łęczna
Polonia Przemyśl - Avia Świdnik
Stal Poniatowa - Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Olender Sól - Wisła Puławy
 
Kolejka 28 - 11-12 czerwca
 
Unia Nowa Sarzyna - Olender Sól
Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno - Stal Poniatowa
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg
Bogdanka II Łęczna - Stal Mielec
Chełmianka Chełm - Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Partyzant Targowiska
 
Kolejka 29 - 18-19 czerwca
 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna
Partyzant Targowiska - Chełmianka Chełm
Stal Sanok - Bogdanka II Łęczna
Stal Mielec - Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Stal Poniatowa - Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska - Olender Sól
 
Kolejka 30 - 25-26 czerwca
 
Unia Nowa Sarzyna - Podlasie Biała Podlaska
Olender Sól - Stal Poniatowa
Wisła Puławy - Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno - Siarka Tarnobrzeg
Izolator Boguchwała - Stal Mielec
Avia Świdnik - Stal Sanok
Bogdanka II Łęczna - Partyzant Targowiska
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski