2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W hołdzie ofiarom kataklizmu w Japonii

W najbliższą sobotę 19 marca br. w Towarzystwie Muzycznym w Przemyślu (Rynek 5) o godz. 17.00 odbędzie się koncert w hołdzie ofiarom kataklizmu w Japonii. Organizatorem tego wydarzenia jest Fundacja Polsk-Japońska Yamato oraz Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu.
Solidaryzując się z narodem Japońskim – Robert Choma Prezydent Miasta w imieniu mieszkańców i przemyskiego samorządu we wtorek 15 marca br. zapalił znicz przy Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu. Na ręce Pani Atsuko Ogawy przekazał list z kondolencjami, w którym wyraził smutek i łączność z Japończykami w obliczu tej wielkiej tragedii. Podobny list został również przesłany na ręce Yuichi Kusumoto Ambasadora Japonii w Polsce.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl