5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III Przemyski Marsz dla Życia i Rodziny

Stowarzyszenie „Miłość i Odpowiedzialność” – Oddział Przemyski oraz Archidiecezja Przemyska Wydział Duszpasterstwa Rodzin są organizatorami III Przemyskiego Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się 24 marca 2011 roku.


Zawiązanie Wspólnoty rozpocznie się o godz. 15.00 na Placu Niepodległości przy pomniku Jana Pawła II. Około 15.30 Marsz wyruszy na ulice naszego miasta. Po zakończeniu głównej części spotkania, w auli Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej odbędzie się wykład Doroty i Bogdana Tomasiewiczów pt. Życie każdego jest cenne jak Twoje – pomóż je ocalić, a po nim koncert Tomasza Kamińskiego.


Marsz dla Życia i Rodziny swoim patronatem objęli: Arcybiskup Józef Michalik Metropolita Przemyski, Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Jan Pączek Starosta Przemyski.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl