2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs "Ukochany Kraj, Umiłowany Kraj ..."

Katolicka Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza "Oratorium" Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła ogłosiła konkurs "Ukochany Kraj, Umiłowany Kraj ...", którego celem jest propagowanie wartości związanych z patriotyzmem oraz najważniejszymi dla naszego kraju wydarzeniami historycznymi.

W ostatnim czasie dużo mówi się o Narodzie, lecz młodzież nie do końca wie, co to jest miłość do Ojczyzny, Patriotyzm. By zwrócić choćby niewielką uwagę na konieczność miłości do Ojczyzny, chcemy jako Katolicka Świetlica Profilkatyczno-Wychowawcza "Oratorium" Sióstr Michalitek zorganizować Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej.

Konkurs jest adresowany do wszystkich szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich Miasta Przemyśla, a także Świetlic i Domów Dziecka. 
Honorowy Patronat nad całością imprezy objął Pan Robert Choma, Prezydent Miasta Przemyśla.

Szczegóły dotyczące zasad udziału w konkursie określone są w załączonym regulaminie.

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie.

DOTRegulamin konkursu

DOTKarta zgłoszenia

JPGPlakat

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl