0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Seminarium naukowe "Jak pomóc nauczycielom w przekazywaniu młodzieży wartości. Wartości i wartościowanie w edukacji humanistycznej"

Szanowni Państwo,

W dniach 8-9 marca 2011 r. odbędzie się w Lublinie seminarium naukowe "Jak pomóc nauczycielom w przekazywaniu młodzieży wartości. Wartości i wartościowanie w edukacji humanistycznej". Seminarium dotyczyć będzie zagadnień niezwykle istotnych dla kształtowania oblicza polskiej szkoły oraz uniwersytetu - wartości i wartościowania i ma na celu poszukiwanie odpowiedzi na pytania pojawiające się w tym obszarze w związku z szybko przebiegającymi zmianami cywilizacyjnymi i globalizacją, np.: czy możemy się uczyć i pracować naukowo w poszanowaniu indywidualnych wartości? Czy w kwestii wartościowania można dojść do jakiegoś konsensusu? Jaka jest rola aksjologii w dzisiejszym świecie? Wreszcie, ma ono być również platformą dyskusyjną, na której można dowiedzieć się, jak w sposób praktyczny można pomagać nauczycielom w przekazywaniu młodzieży wartości.

Informacje o seminarium odnaleźć można na stronie:
http://www.kul.pl/katedra-dydaktyki-literatury-i-jezyka-polskiego,1264.html
oraz w załączonych dokumentach.

Po zakończeniu seminarium  na stronach organizatorów będą także dostępne materiały pokonferencyjne.

Z poważaniem

Agnieszka Karczewska
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 
Wydział Nauk Humanistycznych
Katedra Dydaktyki Literatury i Języka Polskiego
Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin tel.: +48 81 445 4309, 531 718 854,
e-mail: ; www.kul.lublin.pl/1264.html

PDFNULL

DOTNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl