2.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ach! Co to był za bal …!

W sobotę 19 lutego 2011r. uczniowie SP-8 w Przemyślu oraz zaproszone dzieci ( 6,5,4 -  letnie , a nawet młodsze ) bawiły się na balu zorganizowanym przez Dyrektora szkoły i Radę Rodziców.

Poloneza czas zacząć” – to słowa inaugurujące wspólną zabawę , którą rozpoczęły dzieci wraz z rodzicami krokiem poloneza. Wszyscy uczestnicy balu bawili się przy akompaniamencie muzyki i zabawach prowadzonych przez wodzireja i nauczycieli.

Niezwykłą atrakcją tego dnia był „ dmuchany zamek”  oraz zabawy z chustą . Po wspólnych  harcach   dzieci ze smakiem częstowały się pysznymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Był to niezapomniany, pełen miłych wrażeń dzień spędzony wspólnie z rówieśnikami oraz rodzicami.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl