9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III Otwarte Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w łyżwiarstwie szybkim

III Otwarte Mistrzostwa o Puchar Dyrektora SP Nr 1 
w Przemyślu w łyżwiarstwie szybkim 
25.02.2011 r.
Podobnie jak w ubiegłym roku Uczniowski Klub Sportowy „Śródmieście”, przy wsparciu Pani Renaty Czajkowskiej Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemyślu, już po raz trzeci zorganizował zawody łyżwiarskie na lodowisku miejskim. W tym roku do rywalizacji i wspólnej zabawy zgłosiły się dwie szkoły podstawowe: nr 4 oraz nr 14. Mimo zimowej aury, zawodników rozgrzewała wola zwycięstwa oraz... ciepła herbatka i pyszne kiełbaski z grilla, które tego dnia serwowane były w ilości nieograniczonej ;) Po wyczerpujących i emocjonujących konkursowych przejazdach na czas wszystkich zawodników, przyszedł czas na relaks w rytm dyskotekowej muzyki. W tym czasie podliczono wyniki i na koniec ogłoszono zwycięzców, którzy zostali uhonorowani pucharami, medalami oraz dyplomami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. 
W zawodach wzięło udział około 50 uczniów.
Organizatorzy zawodów p. Andrzej Makara i p. Artur Goclon składają serdeczne podziękowania dla Prezydenta Miasta Przemyśla za bezpłatne udostępnienie lodowiska, pracownikom lodowiska, dla rodziców: pana Mirosława Potockiego, pana Roberta Garczyńskiego i pana Krzysztofa Banieckiego, Straży Miejskiej, „Foto Studio” p. Jacka Chomy oraz NZOZ „Paramedyk” za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów.
Zawody zostały przeprowadzone częściowo ze środków pozyskanych 
z Gminy Miejskiej Przemyśl.

Pozostałe zdjęcia: https://picasaweb.google.com/sp1przemysl/IIIOtwarteMistrzostwaOPucharDyrektoraSP1WYzwiarstwie#slideshow/5578114916190609218

Źródło: Andrzej Makara

PDFNULL (298,93KB)

JPGNULL (232,99KB)

JPGNULL (260,44KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 03-03-2011 08:50
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 03-03-2011 10:43