6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień otwarty szkoły

W dniu 11.02.2011 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu został zorganizowany Dzień Otwarty Szkoły.

W tym dniu odbyły się zajęcia przygotowane przez nauczycieli kształcenia zintegrowanego dla przyszłych pierwszoklasistów. Odwiedziły nas dzieci z  Tęczowego Przedszkola. Przedszkola nr 3, Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek oraz z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem weszły do klas i usiadły w szkolnej ławce. Podczas zajęć były bardzo aktywne i chętnie współpracowały z nauczycielami i uczniami w klasach, w pracowni komputerowej i w sali gimnastycznej.

W godzinach popołudniowych rodzice wraz z dziećmi mogli zwiedzić szkołę, obejrzeć klasy, naocznie sprawdzić estetykę i bezpieczeństwo placówki a przede wszystkim poznać kadrę nauczycielską, która w przyszłości będzie kształcić, wychowywać i opiekować się ich dziećmi.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 01-03-2011 12:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 01-03-2011 12:07
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl