1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Walentynki w Bursie Szkolnej

W dniu 14 -go lutego b.r. wychowankowie bursy mieli okazję uczestniczyć w uroczystości z okazji Dnia Walentego, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez w naszej placówce.

Program uroczystości, który przygotowała Młodzieżowa Rada Bursy pod kierunkiem wychowawczni Grażyny Jakielaszek to; poezja miłosna, muzyka współczena i z lat 70 - tych oraz poczta walentynkowa. Uroczystość była okazją do wspaniałej zabawy w czasie wolnym wychowanków, pokazała ich umiejętności twórcze, a dreszczyku emocji dodawała "bursiana" poczta walentynkowa, która jak zwykle pękała w szwach.

Dyrektor placówki Elżbieta Szabarkiewicz dziękując młodzieży za aktywność i zaangażowanie w życie kulturalne i społeczne bursy podkreśliła wartość "walentynek" szczególnie dla młodych.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl