-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pokoik dla dzieci

Szanowni Państwo

Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu wspólnie z Fundacją Pomocy Dzieciom Przewlekle Chorym "JERZYK", działającą przy I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu  w ramach wolontariatu medycznego „organizuje” pokoik dla dzieci na Oddziale Dziecięcym Wojewódzkiego Szpitala na Monte Cassino w Przemyślu.


Zwracamy się do Państwa o udzielenie pomocy w zbiórce: zabawek, bajek, książek, zeszytów oraz innych pomocy szkolnych, takich jak materiały do zajęć plastycznych.

Wszystkie darowane przedmioty należy zbieramy w biurze Towarzystwa (Przemyśl, Rynek 5) od 23 lutego do końca marca 2011 roku w poniedziałki od 11.30-13.00 oraz w środy od 16.00-17.30.
W imieniu chorych dzieci za udzieloną pomoc serdecznie dziękujemy!

Prezes TPPiR- Bogusława Pieczyńska
zapraszam na strone:  www.tppir.przemysl.pl
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl