2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl na nowej planszy Monopoly?

To jest możliwe, pod warunkiem, że będziemy głosować raz dziennie na nasze miasto w konkursie organizowanym na stronie www.monopoly.pl lub prościej poprzez swój profil na stronie facebook’a (zachęcamy do tego także na miejskim profilu  facebook"a). Wystarczy zarejestrować się i codziennie kliknąć na Przemyśl, który jest jednym z 60 polskich miast, które ubiegają się o głosy internautów. Głosowanie trwa od 20 lutego do 20 marca br. – tylko dwadzieścia miast z największą liczbą znajdzie się na nowej planszy Monopoly w specjalnej edycji, która ukaże się już we wrześniu tego roku.


Monopoly to jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie. Gra jest obecnie w sprzedaży w ponad 110 krajach na całym świecie, dostępna jest w 40 różnych wersjach językowych.


Pamiętaj - głosuj codziennie!


Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl