1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IX Otwarte Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

Jeszcze do końca jutrzejszego dnia (piątek, 18 lutego) można zgłosić swoją chęć udziału w IX Otwartych Zawodach Narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Zawody te odbędą się w niedzielę 20 lutego br. na przemyskim stoku narciarskim. Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę http://www.zawody.posir.pl/ gdzie można zapoznać się z Regulaminem i dokonać rejestracji.

Celem zawodów jest popularyzacja bezpiecznego narciarstwa rekreacyjnego i propagowanie aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcanie do podejmowania wyzwań w sportowej rywalizacji i odkrywanie młodych talentów.

Organizatorami zawodów są Przemyskie Towarzystwo Narciarskie i Stowarzyszenie Regia Civitas w Przemyślu.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl