1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jubileusz 50-lecia trzech par małżeńskich

Po raz kolejny w tym roku (16 lutego br.) zostały wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Jest to odznaczenie państwowe nadawane przez Prezydenta RP mieszkańcom na wniosek Prezydenta Miasta, a tym razem otrzymało je trzy pary z Przemyśla. Są to:

• Wiesława i Stefan Jankowicz;


• Krystyna i Józef Lelek;


• Teresa i Jan Biegaj;


Parom małżeńskim życzenia złożył Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, który niejednokrotnie podkreślał, iż są oni wzorem godnym dla naśladowania dla młodszych pokoleń. Ze słowami gratulacji do Jubilatów zwrócił się także imieniu Radnych Rady Miejskiej Józef Leja Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia. W uroczystości tej wzięli udział przyjaciele i najbliżsi odznaczonych.
Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia i gratulacje.

JPGJubileusz 50-lecia

JPGJubileusz 50-lecia

JPGJubileusz 50-lecia

JPGJubileusz 50-lecia

JPGJubileusz 50-lecia

JPGJubileusz 50-lecia

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl