-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jamajskie słońce, muzyka i śpiew…

Czy w Przemyślu, w styczniu, w środku zimy, może być gorąco jak na Jamajce? Może. Pod warunkiem, że przebywa się w sali widowiskowej Gimnazjum nr 3 w Przemyślu i bierze czynny udział w kolejnym cyklicznym szkolnym wieczorku tematycznym - wieczorku karaoke.

Tym razem na dobre zagościły rytmy reggae, bo temu właśnie gatunkowi muzycznemu poświęcone było popołudniowe spotkanie 7 stycznia 2011r. Miłośnicy niezwykle rytmicznej i miłej dla ucha muzyki najpierw zapoznali się z historią jej rozwoju na świecie i w Polsce, a następnie przystąpili do praktycznego zgłębiania niuansów dźwiękowych - radosnym śpiewom nie było końca! Doskonały nastrój udzielił się wszystkim, a zwykle poważni i powściągliwi w reakcjach belfrowie także dali się ponieść swym talentom wokalnym oraz potrzebom pląsania na scenie. Zabawa była przednia! Repertuar dobrali: pani Kamila Chomik, pani Anna Kustra, pani Katarzyna Ciesielska, pani Katarzyna Terlecka-Kurcz oraz pan Remigiusz Łuc.

Zajęcia takie pozwalają w naturalny sposób połączyć edukację i rozrywkę oraz korzystnie integrują społeczność uczniowską, ucząc tolerancji dla różnorodności zainteresowań i odmienności gustów muzycznych.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 09-02-2011 10:28
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 09-02-2011 10:28