-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Fredro po przemysku”

Uprzejmie informujemy, że Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK pragnie zaprosić nauczycieli oraz uczniów z Przemyśla i okolic do udziału w projekcie „Fredro po przemysku” będącego jednym z laureatów konkursu „Dom z wyższa kulturą” organizowanego przez Alior Bank, Newsweek, Fakt oraz Narodowe Centrum Kultury.

Projekt „Fredro po przemysku”  zakłada 8 różnego rodzaju aktywizujących społeczność lokalną wydarzeń kulturalnych skoncentrowanych wokół twórczości Aleksandra Fredry . Będą to spektakle na scenie plenerowej, spektakl uliczny w wykonaniu aktorów Teatru „Fredreum”, konkursy na scenkę teatralną, pracę plastyczną, esej, otwarte warsztaty teatralne, wystawa „Wokół teatru – kostiumy, rekwizyty i plakat teatralny”, pokaz kostiumów i tańców historycznych, maraton w czytaniu fragmentów dzieł przez znane osobistości miasta.

W najbliższym czasie Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zorganizuje dla młodzieży z przemyskich szkół konkursy na pracę plastyczną, scenkę teatralną oraz esej inspirowany twórczością Aleksandra Fredry.

O szczegółach i etapach realizacji projektu „Fredro po przemysku” mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej www.kultura.przemysl.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl