-1.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie do współpracy-programy dla Seniorów w roku 2011

W 2010 r. Prezydent  miasta Przemyśla, dzięki życzliwości Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, farmaceutom, gastronomikom, właścicielom salonów fryzjerskich i kosmetycznych, fotografikom  realizował programy adresowane do osób starszych. Dzięki udzielanym rabatom można było skorzystać z wizyty w kawiarni, poprawić wygląd u kosmetyczki lub fryzjera oraz zrobić zdjęcie u fotografa czy wykupić leki.

Serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość oraz z  uwagi na duże zainteresowanie osób starszych realizowanymi w 2010 r. Programami zwracam się z apelem do wszystkich Państwa – właścicieli m.in. zakładów gastronomicznych, kawiarni, aptek, zakładów fryzjerskich i kosmetycznych, fotograficznych o zgłaszanie swoich propozycji współpracy z tut. samorządem w 2011 roku przy wdrażaniu  kolejnych edycji programów adresowanych do Seniorów z terenu miasta Przemyśla.

   
Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt:
Danuta Wiech -  Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych
Tel: 016  675 20 47
Faks:  016 678 64 49 lub 016 678 48 86
e-mail:kancelaria@um.przemysl.pl; sprawyspoleczne@um.przemysl.pl
lub spo57@op.pl
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl