13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Otwarty Szkoły i nadanie certyfikatu! SP 5 Szkołą Promującą Zdrowie!

W naszej szkole bardzo cenimy zdrowie i wspieramy wszelkie akcje mające na celu jego zachowanie.

Przystąpiliśmy do programu Szkoła Promująca Zdrowie. W związku z tym podjęliśmy szereg działań mających na celu uświadomienie wszystkim jak cenne jest dobre samopoczucie i kondycja fizyczna. Przypominamy o tym, pouczamy jak postępować i co robić, aby długo cieszyć się dobrym zdrowiem.

11 stycznia 2011 roku, podczas Dnia Otwartego Szkoły, nastąpiło uroczyste nadanie certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie.

Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Małgorzata Ziober, witając zaproszonych gości- Naczelnika Wydziału Edukacji p. Piotra Idzikowskiego, Rejonowego Koordynatora Szkół Promujących Zdrowie p. Krystynę Krakowską- Zając, rodziców i oczywiście uczniów.

Następnie zaprezentowano walc wiedeński w wykonaniu uczniów klasy IV b. Program „Kolędujmy razem” przedstawili uczniowie klasy II c. Były także kolędy w języku niemieckim, taniec szkocki i inscenizacja dotycząca promocji zdrowia.

Zaproszeni goście otrzymali specjalny numer gazetki „Ploteczki z Piąteczki” poświęcony tematyce zdrowotnej.

W tym szczególnym dniu naszą szkołę odwiedziły także maluchy z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Zwiedziły cały budynek, zaglądały do klas i w prawie każdy kącik, były widzami przedstawień i pokazów.

Uroczystość zakończył wspaniały występ najmłodszych uczniów, którzy wykonali inscenizację „Po góralsku…”. Oklaskom nie było końca, wszyscy bawili się wyśmienicie, a przedszkolaki zapragnęły zostać już uczniami – koniecznie Szkoły Podstawowej nr 5!

JPGNULL (103,15KB)

JPGNULL (101,36KB)

JPGNULL (102,61KB)

JPGNULL (122,99KB)

JPGNULL (111,61KB)

JPGNULL (70,66KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 25-01-2011 15:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 25-01-2011 15:09