14.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Terminarz rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn - MKS "Polonia" Przemyśl

II liga koszykówki mężczyzn
MKS „Polonia” Przemyśl

 08.01.11 /sobota/
MICKIEWICZ Katowice – POLONIA – 87:82

16.01.11 /niedziela/
POLONIA – STACO MNLK Niepołomice godz. 18.00 – 72:67

22.01.11 /sobota/
CRACOVIA 1906 Kraków - POLONIA

26.01.11 /środa/
POLONIA – UMKS Kielce godz. 18.00

29.01.11 /sobota/ 
POLONIA - HK Bank Spółdzielczy Żory godz. 18.00

06.02.11 /sobota/
POLONIA – NOVUM godz. 18.00

09.02.11 /środa/
UNIA Tarnów – POLONIA 

12.02.11 /sobota/
AZS AWF Katowice - POLONIA

20.02.11 /niedziela/ 
POLONIA – AZS PR Rzeszów godz. 18.00

26.02.11 /sobota/
WISŁA Kraków – POLONIA

06.03.11 /niedziela/
POLONIA – ZNICZ Jarosław godz. 18.00

12.03.11 /sobota/ 
MCKiS TERMO REX Jaworzno – POLONIA  

20.03.11 /niedziela/
POLONIA – AZS PR Radom godz. 18.00

23.03.11 /środa/
LIMBACH Limanowa – POLONIA

26.03.11 /sobota/
DC PBS BANK MOSiR Krosno – POLONIA  

I runda
Kolejka 15 18-19 grudnia 

MKS Polonia Przemyśl - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 60:79  
Znicz Jarosław - Unia Tarnów 83:76  
MCKiS Termo-Rex Jaworzno - Wisła AWF Kraków 74:82  
AZS Politechnika Radomska - KU AZS Politechnika Rzeszów 77:81  
MKS Limblach Limanowa - KS AZS AWF Katowice 82:76  
KKS Mickiewicz Katowice - Novum Lublin 98:90  
Cracovia 1906 Kraków - UMKS Kielce 75:84  
STACO MNLK Niepołomice - HK Bank Spółdzielczy Żory 82:71  
 
Kolejka 14 15 grudnia 
MKS Polonia Przemyśl - MKS Limblach Limanowa 86:81  
Unia Tarnów - Cracovia 1906 Kraków 101:60  
UMKS Kielce - STACO MNLK Niepołomice 85:78  
HK Bank Spółdzielczy Żory - KKS Mickiewicz Katowice 78:77  
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Novum Lublin 105:65  
KS AZS AWF Katowice - AZS Politechnika Radomska 80:83  
KU AZS Politechnika Rzeszów - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 70:68  
Wisła AWF Kraków - Znicz Jarosław 59:64  
 
Kolejka 13 11-12 grudnia 
AZS Politechnika Radomska - MKS Polonia Przemyśl 68:79  
Wisła AWF Kraków - Unia Tarnów 81:86  
Znicz Jarosław - KU AZS Politechnika Rzeszów 88:64  
MCKiS Termo-Rex Jaworzno - KS AZS AWF Katowice 70:59  
MKS Limblach Limanowa - Novum Lublin   
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - HK Bank Spółdzielczy Żory   
KKS Mickiewicz Katowice - UMKS Kielce 86:70  
STACO MNLK Niepołomice - Cracovia 1906 Kraków 93:65  
 
Kolejka 12 4-5 grudnia 
MKS Polonia Przemyśl - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 93:61  
Unia Tarnów - STACO MNLK Niepołomice 59:64  
Cracovia 1906 Kraków - KKS Mickiewicz Katowice 63:82  
UMKS Kielce - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 79:88  
HK Bank Spółdzielczy Żory - MKS Limblach Limanowa 83:69  
Novum Lublin - AZS Politechnika Radomska 76:78  
KS AZS AWF Katowice - Znicz Jarosław 68:85  
KU AZS Politechnika Rzeszów - Wisła AWF Kraków 90:73  
 
Kolejka 11 27-28 listopada 
Znicz Jarosław - MKS Polonia Przemyśl 79:47  
KU AZS Politechnika Rzeszów - Unia Tarnów 79:83  
Wisła AWF Kraków - KS AZS AWF Katowice 49:65  
MCKiS Termo-Rex Jaworzno - Novum Lublin 87:69  
AZS Politechnika Radomska - HK Bank Spółdzielczy Żory 88:85  
MKS Limblach Limanowa - UMKS Kielce 71:65  
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Cracovia 1906 Kraków 106:69  
KKS Mickiewicz Katowice - STACO MNLK Niepołomice 74:77  
 
Kolejka 10 20-21 listopada 
MKS Polonia Przemyśl - Wisła AWF Kraków 83:72  
Unia Tarnów - KKS Mickiewicz Katowice 72:62  
STACO MNLK Niepołomice - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 69:77  
Cracovia 1906 Kraków - MKS Limblach Limanowa 69:86  
UMKS Kielce - AZS Politechnika Radomska 91:89  
HK Bank Spółdzielczy Żory - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 94:60  
Znicz Jarosław - Novum Lublin 88:58  
KS AZS AWF Katowice - KU AZS Politechnika Rzeszów 76:59  
 
Kolejka 9 13-14 listopada 
KU AZS Politechnika Rzeszów - MKS Polonia Przemyśl 64:94  
KS AZS AWF Katowice - Unia Tarnów 80:67  
Wisła AWF Kraków - Novum Lublin 87:60  
Znicz Jarosław - HK Bank Spółdzielczy Żory 76:78  
MCKiS Termo-Rex Jaworzno - UMKS Kielce 70:76  
AZS Politechnika Radomska - Cracovia 1906 Kraków 60:81  
MKS Limblach Limanowa - STACO MNLK Niepołomice 82:60  
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - KKS Mickiewicz Katowice 94:58  
 
Kolejka 8 6-7 listopada 
Polonia Przemyśl - KS AZS AWF Katowice 76:56  
Unia Tarnów - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 57:74  
KKS Mickiewicz Katowice - MKS Limblach Limanowa 74:72  
Staco MNLK Niepołomice - AZS Politechnika Radomska 81:83  
KS Cracovia 1906 - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 67:62  
UMKS Kielce - Znicz Jarosław 79:91  
HK Bank Spółdzielczy Żory - Wisła AWF Kraków 85:72  
Novum Lublin - KU AZS Politechnika Rzeszów 80:67  
 
Kolejka 7 27 października 
Polonia Przemyśl - Unia Tarnów 72:57  
KS AZS AWF Katowice - Novum Lublin 87:53  
KU AZS Politechnika Rzeszów - HK Bank Spółdzielczy Żory 93:63  
Wisła AWF Kraków - UMKS Kielce 75:57  
Znicz Jarosław - KS Cracovia 1906 83:66  
MCKiS Termo-Rex Jaworzno - Staco MNLK Niepołomice 56:71  
AZS Politechnika Radomska - KKS Mickiewicz Katowice 97:93  
MKS Limblach Limanowa - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 61:66  
 
Kolejka 6 23-24 października 
Novum Lublin - Polonia Przemyśl 68:63  
Unia Tarnów - MKS Limblach Limanowa 83:80  
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - AZS Politechnika Radomska 112:80  
KKS Mickiewicz Katowice - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 71:81  
Staco MNLK Niepołomice - Znicz Jarosław 58:79  
KS Cracovia 1906 - Wisła AWF Kraków 58:92  
UMKS Kielce - KU AZS Politechnika Rzeszów 98:86  
KS AZS AWF Katowice - HK Bank Spółdzielczy Żory 74:63  
 
Kolejka 5 16-17 października 
HK Bank Spółdzielczy Żory - Polonia Przemyśl 81:80  
Unia Tarnów - Novum Lublin 68:65  
KS AZS AWF Katowice - UMKS Kielce 71:68  
KU AZS Politechnika Rzeszów - KS Cracovia 1906 98:63  
Wisła AWF Kraków - Staco MNLK Niepołomice 63:57  
Znicz Jarosław - KKS Mickiewicz Katowice 80:74  
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 93:57  
AZS Politechnika Radomska - MKS Limblach Limanowa 79:70  
 
Kolejka 4 13 października 
UMKS Kielce - Polonia Przemyśl 72:60  
Unia Tarnów - AZS Politechnika Radomska 63:59  
MKS Limblach Limanowa - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 68:66  
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Znicz Jarosław 73:64  
KKS Mickiewicz Katowice - Wisła AWF Kraków 81:77  
Staco MNLK Niepołomice - KU AZS Politechnika Rzeszów 83:79  
KS Cracovia 1906 - KS AZS AWF Katowice 55:69  
HK Bank Spółdzielczy Żory - Novum Lublin 89:78  
 
 
Kolejka 3 9-10 października 
Polonia Przemyśl - KS Cracovia 1906 78:53  
HK Bank Spółdzielczy Żory - Unia Tarnów 66:84  
Novum Lublin - UMKS Kielce 81:69  
KS AZS AWF Katowice - Staco MNLK Niepołomice 77:65  
KU AZS Politechnika Rzeszów - KKS Mickiewicz Katowice 79:62  
Wisła AWF Kraków - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 55:58  
Znicz Jarosław - MKS Limblach Limanowa 79:55  
MCKiS Termo-Rex Jaworzno - AZS Politechnika Radomska 75:86  
 
 
Kolejka 2 2-3 października 
Staco MNLK Niepołomice - Polonia Przemyśl 72:57  
MCKiS Termo-Rex Jaworzno - Unia Tarnów 71:85  
AZS Politechnika Radomska - Znicz Jarosław 54:71  
MKS Limblach Limanowa - Wisła AWF Kraków 78:63  
Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - KU AZS Politechnika Rzeszów 103:58  
KKS Mickiewicz Katowice - KS AZS AWF Katowice 82:88  
KS Cracovia 1906 - Novum Lublin 61:87  
UMKS Kielce - HK Bank Spółdzielczy Żory 84:77  
 
Kolejka 1 25 września 
MKS Polonia Przemyśl - KKS Mickiewicz Katowice 63:55  
HK Bank Spółdzielczy Żory - KS Cracovia 1906 96:91  
Novum Lublin - Staco MNLK Niepołomice 79:64  
UMKS Kielce - Unia Tarnów 79:60  
KS AZS AWF Katowice - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 64:71  
KU AZS Politechnika Rzeszów - MKS Limblach Limanowa 61:74  
Wisła AWF Kraków - AZS Politechnika Radomska 63:43  
Znicz Jarosław - MCKiS Termo-Rex Jaworzno 63:57 

źródło: www.mkspolonia.pl