-1.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Najpiękniejsze ozdoby choinkowe

W dniu 16.12.2010r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową 2010r., który organizowany był przez Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej pod honorowym patronatem Starosty Przemyskiego i Prezydenta Miasta Przemyśla.

W konkursie wzięły udział 54 placówki szkolno-wychowawcze z Przemyśla i okolic. W sumie komisja oceniała 753 prace, wykonane przez 654 dzieci.

Ozdoba świąteczna wykonana została w świetlicy szkolnej przez Patrycję Polińską i Milenę Szymańską z klasy I Szkoły Podstawowej nr 16 pod kierunkiem Pani Anny Hano. W grupie wiekowej klas I-III nasze dzieci zajęły II miejsce w kategorii ozdoby współczesnej ( w tej kategorii I miejsca nie przyznano). Uczennice wykonały przestrzenną kulę techniką origami składającą się z kilkudziesięciu modułów.

Praca została wyeksponowana w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl