23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Deutsch - Wagen – Tour w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu

25 listopada w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu miało miejsce spotkanie z cyklu Deutsch- Wagen – Tour. Odbyło się ono dzięki staraniom Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego oddział w Przemyślu.

Dzieci z klas I-III poznały niemieckie landy, utrwaliły nazwy liczebników, kolorów, nazwy części ciała, wierszyki i piosenki. Zajęcia odbyły się w formie zabawy na Sali gimnastycznej.

Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie imprezy i scenariusza zabaw były – p. Marcelina Ląg – nauczyciel kształcenia zintegrowanego i języka niemieckiego oraz p. Ryszard Maj – moderator Deutsch-Wagen – Tour – germanista z trzydziestoletnim stażem pracy.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl