-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Otwarty

9 grudnia 2010 r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu był Dniem Otwartym. Na zaproszenie P. dyrektor Beaty Kosickiej-Siwak i nauczycieli szkołę odwiedziły przedszkolaki z najbliższych placówek wraz ze swoimi opiekunami. Dzieci zwiedzały szkołę, brały udział w zajęciach lekcyjnych i świetlicowych. Miały również spotkanie z panią dyrektor, która każdemu maluchowi wręczyła słodką niespodziankę.

Z wizytą roboczą przybył też  tego dnia Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Piotr Idzikowski. Razem z Panią dyrektor przyglądał się pracy nauczycieli i pracowników szkoły.

Po południu odbył się kiermasz wyrobów świątecznych przygotowanych przez rodziców i nauczycieli klas Ia, Ic IIIb, IVa oraz pokazy taneczne uczniów klas I-III przygotowanych przez Panią Dorotę Skwarek-Zakielarz.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl