-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MIKOŁAJE SĄ WŚRÓD NAS – SP 9

6 grudnia już 10- ty rok z rzędu naszą Szkołę Szpitalną odwiedził niezawodny św. Mikołaj- p. Zdzisław Wójcik, prezes HDK PCK „Płomyk” ze swoimi pomocnikami - Ratownikami PCK (Sylwią Kruk, Klaudią Osowską, Justyną Buk, Rafałem Jóźwińskim). Mali pacjenci zgromadzili się w świetlicy, gdzie wysłuchali pogadanki nt. zagrożeń wynikających z ryzykownych zachowań, zapoznali się ze sprzętem ratowniczym oraz otrzymali prezenty od św. Mikołaja. Te dzieci, które ze względów zdrowotnych nie mogły przyjść do świetlicy, Mikołaj w asyście ratowników i nauczycieli szkoły odwiedzał w salach. Wśród prezentów znalazły się słodycze, pluszowe misie i inne zabawki.

Dzień Świętego Mikołaja to czas, kiedy można ofiarować chorym dzieciom nie tylko podarki, ale także pozytywną energię, która w trakcie leczenia jest niezwykle istotna.

Radość i szczęście malowały się na twarzach małych pacjentów- uczniów.

Uroczystość została zorganizowana przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 9.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl